Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség kéne műkörömmel...

Segítség kéne műkörömmel kapcsolatban! Nemrég csináltattam és igazából még nem csináltattam sokszor. Ha valami baja lesz ki tudjak javitani?

Figyelt kérdés
A ket kisujjamos feher, 2 ujjamon ezust a tobbin pedig fekete. Nem olyan hosszu 1cm log elore... tegnap pakoltam es az egyik ujjamon (az ezust) mukorom ugy ahogy volt letort, leesett. Az en körmómnek nem lett semmi baja. Viszont szerintetek most mit tegyek? Nem néz ki túl szépen így, olyan színű lakkom nincs itthon. Ha bemegyek akkir megcsinálják újra? Az egy köröm az nagyon drága? Veletek történt már ilyen?

#Műköröm mukorom #leesett fekete feher segitseg stb.
2015. nov. 20. 06:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel a körmöst (ha csak odaállítasz, szinte biztos, hogy nem csinálja meg), általában párszáz ft egy pótlás.
2015. nov. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!