Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Medvecukros Star Nature...

Medvecukros Star Nature parfümöt szagolta már valaki, milyen?

Figyelt kérdés

[link]


A feketére gondolok, ha lenne más milyen esetleg. Ennek a parfüm márkának hol lehet megszagolni az összes illatát? Talán a vattacukros mindenhol megtalálható, de van még belőle sok amit csak neten találtam meg, boltokban eddig még nem.


2015. nov. 16. 10:15
 1/4 anonim válasza:
Én még csak vattacukrosat és rágósat szagoltam. Nekem mindkettő édes volt. Nem tudom hol lehetne megszagolni, de állítólag az összes édes. :/ Hány éves vagy? :)
2015. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21, csak kíváncsi vagyok az illatára, hátha ez valami fűszeresen édes
2015. nov. 17. 05:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem szagoltam, viszont láttam pár olyan helyet ahol nagyon sok féle volt pl csokis, vattacukros, rágost stb. Szerintem a rágos isteni (imádom a rágót) a vattacukros szerintem undi
2015. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és konkrétan hol lehet megszagolni őket?
2015. nov. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!