Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol van szemöldöktetoválás...

Hol van szemöldöktetoválás olcsón?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés a szemöldököm, mindig ki kell húznom, ami lekopik, elmaszatolódik. Már többen mondták, hogy csináltassam meg, de nem tudom hol van olcsón. Légyszíves segítsetek.. :)

Bicske mellett lakom, szóval Bp jöhet szóba, esetleg Sz.fehérvár.


2010. márc. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha már rászánod magad arra, hogy tetováltass, akkor inkább fizess érte többet.

a végén megcsinálja vmi tapasztalatlanka olcsón, a végeredmény meg nem fog tetszeni.

2010. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkozom. 18 ezer az reális?
2010. márc. 16. 22:08
 3/3 anonim válasza:

Szerintem az egész jó.

Nálunk Baján 15 a legolcsóbb és a 30 a legdrágább.

Én 5éve csináltattam,akkor 13ért, de áldom az eszem,hogy neki álltam.

Nincs reggeli félkómás rajz, béna cerka,friss kozmetikus festéssel bazi erős, és gyorsan lekopott, belekönyökölt, elaludt, nyáron lefolyt, nem egyforma.........hanem mindig ugyanolyan faxa!!!!

Már csak azt bánom,h.nem végleges, mert most mehetek megint

2010. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!