Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nagyon fehér az arcbőröm,...

Ha nagyon fehér az arcbőröm, akkor lehet egyel sötétebb púdert használni hogy barnábbnak tűnjek?

Figyelt kérdés
Alapban is elég fehér a bőröm, de az arcbőröm valamiért különösen. ha egyel vagy kettővel sötétebb árnyalatú pudert vennék akkor nem lenne természetellenes hatása? Mert eddig olyat vettem amilyen az arcbőröm, és nagyon sápadt vagyok benne
2010. márc. 12. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sápadt vagy benne, lehet, hogy túl világos, amit használsz. Megpróbálkozhatsz szerintem eggyel sötétebbel. Vagy ha használsz arcpirosítót is (egy kis arcra felvitt rúzs is megteszi), tuti nem leszel sápadt. Persze, csak mértékkel szabad. :) Amúgy szerintem szép a világos bőr.
2010. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezért váltottam márkát.

Amit használtam, abból a legvilágosabb kellet, de valahogy még világosabb lett tőle a bőröm. Az eggyel sötétebb (az is elég világos) pedig már sötét volt. Én is azt gondoltam, hogy jó lesz de rettenetesen néztem ki tőle...

Egyik szín sem volt jó. Aztán később találtam egy megfelelő színt.


Szerintem ne vegyél sötétebbet, mert idétlenül fog kinézni. Inkább másik gyártótól vegyél, hátha ott lesz a kettő közötti szín is.

2010. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
arcpirosító csodákat művel! :) Inkább azt rakj fel.
2010. márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne használj a bőrszínedtől elütő púdert,mert az nevetséges,attól a pasik is falra másznak.Inkább menj el szolizni!
2010. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!