Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrkarika? (kérdésed túl rövid)

Orrkarika? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Szeretnék orrkarikát oldalra csináltatni... és lenne pár kérdésem: 1. Rögtön orrkarikát fognak betenni vagy egy ideig rendes orr pc lesz bent? 2. Kell szülői felügyelet ha még nem multam el 18 éves?

2015. aug. 2. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem rögtön karikát tettek. 16 voltam, nem kellett felügyelet :) nagyváradi vagyok
2015. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2015. aug. 2. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem először egy patkót tettek bele de csak mert az volt nálunk ami vastagabb az elképzeltemnél. (apacsból egy karika, de túl vékony volt).

Nekem nem kellett szülő, de csak mert egy ismerősöm csinálta ingyen. (15 vagyok)

De utána a barátomnak se kellett ( ő 17), csak azt kérdezte hogy otthon tudják(?). :D

2015. aug. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D Elvileg vagy ma, vagy holnap megyünk csináltatni testvéremmel:D(mindketten 15 évesek vagyunk) Azt még meg szeretném kérdezni, hogy nagyon fáj? Eléggé félünk mindketten a tűtől, és hát, gondolom azzal csinálják..:D
2015. aug. 3. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
hát érdekes... valakinek nem, valakinek igen. Nekem eléggé + iszonyat félek a tűtől. Szóval ja, nekem ájulos volt :'D. (elozo vagyok)
2015. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltuk!!:3:D
2015. aug. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!