Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy festjek ki egy tablóképhe...

Hogy festjek ki egy tablóképhez? Magyarázatr lent! ötleteket és véleményt is várok ha nem baj :D

Figyelt kérdés
csütörtökön lesz a fényképezkedésünk, 4.es középiskolás vagyok, egy fehér ing és egy fekete boleró lesz rajtam(boleró még nem végleges), fekete hajam, kék szemem van! gondoltam kihúzom fekete szemcerkával, az kiemeli és olyan cicás lesz a szemem, felül pedig kicsit kékkel vagy lehet,h.egy egyszerű fehér(nem nagyon látszik)csillogós festékkel festem ki! mit gondoltok?
2010. márc. 2. 22:23
 1/3 anonim válasza:

Szerintem krémalapozót (stay matte),használj!Nem emeli ki a kék szemhéjfesték a szemedet jó lenne tudni milyen alakú a szemed!Szerintem pasztell színeket használjj melegebb árnyalattal,(pl.arany,cappucinó barna)halványat!

Tudod a kép színes lesz és nem lehet tudni miylen lesz a háttér!

A te variációd is nagyon szép,de én meghagynám ballagásra:)) a szép csokrodban biztos lesz valami kék:)

2010. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz élőben kéne látnom az arcodat, hogy véleményt mondhassak. De alól mindenképpen húzd ki a szemedet, és rúzst és szájfényt is tegyél fel. Próbálgasd otthon a tükör előtt, hogy mi áll jól, és abban fényképeztesd magad. Ha fekete fehér kép lesz, akkor lehet egy kicsit erősebb is a sminked, mert azon kevésbé látszik.
2010. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ezek is jó ötletek, köszönöm,majd megpróbálom! a kép barnított lesz,a ruhám fekete ingblúz vagy fehér ing boleróval.itt esetleg megnézhettek egy képet rólam! az egyiken ki vagyok festve az egyik variáció szerint(fehér csillogós),a másik sima :D [link]


[link]

2010. márc. 3. 17:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!