Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik sminkboltban, vagy...

Melyik sminkboltban, vagy üzletben segítenek kiválasztani a megfelelő alapozót?

Figyelt kérdés

A drogériás alapozók közül nem tudom sosem kiválasztani a megfelelő szint, annyit kipróbáltam már de egyik sem jó.

Egyik lány mondta h vett alapozót és h az eladó lány rá is kente meg minden.. de nem kérdeztem meg tőle.

Budapesten valahol.


Ti h választotok alapozót? Nekem sosem jó mindig rózsaszínes lesz mikor felviszem :(


2015. jún. 26. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
én sem találom, mert rosszak a fények, lehet mintát kérni elvinni a dm-ben?
2015. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MAC üzletekben segítenek, de általában nincs benne sok köszönet, olyan kontárok. :D Talán még az Ó utcai boltban segítenek, de nem mindig rendesek az eladók.

Ha túl rózsaszín, akkor neked sárgás alaptónusú alapozó kell. Esetleg semleges, de akkor vagy túl rózsaszínnek, vagy túl sárgának találnál mindent, nem csak rózsaszínnek. Ahol vannak árnyalatnevek, az segíthet, a beige, sand, warm szavakat keresd inkább. Ami opal, rose azt hanyagold.

Ne vedd meg azonnal. Kend fel a tesztert az állad vonalára és nézd meg természetes fényben, utána menj vissza és vedd meg, ha jó. És ne a felkenés pillanatában döntsd, mert még változik az árnyalat. Még jobb, ahol lehet kérni kipróbálásra egy keveset. Douglasban szoktak adni és a patikai termékekből is van általában.

2015. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Douglasben nekem segítettek kiválasztani a megfelelőt, azóta is csak azt veszem.
2015. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!