Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha "pötty" piercinget szuratok...

Nellnell kérdése:

Ha "pötty" piercinget szuratok az orromba, annak a helyére be lehet tenni karikát, ha úgy döntenék, vagy ha karikát szeretnék, azt kifejezetten mondjam/kérjem, mert azt esetlegesen "arrébb" kell szúrni?

Figyelt kérdés
#piercing #orr #karika #szúrás #hogyan
2015. jún. 7. 22:54
1 2
 1/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Nem, azt tudja az aki kiszúrja, hogy azt hova kell lőni. Egy pár hétig az a gyógypiercing kell, hogy benne maradjon az orrodban, de később már tehetsz bele karikát is, ha esetleg úgy döntenél.
2015. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szóltam és egy kicsit kintebb szúrta hogy kisebb karika is belemenjen mert úgy szebb.
2015. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezt te mondhatod neki :) Bejelöli a helyet, te meg megnézed tükörben, hogy neked ott jó-e. Ha nem, akkor szólsz. Az első válasz meg hülyeség, mivel nem lövésről beszélnek, hanem szúrásról, nem gagyi kis fülbevalókat lövöldöznek itt, hanem normális piercingeket SZÚRNAK. Tehát igen, nyugodtan szólj neki, ha nem jó, de egyébként meg bele fogod tudni rakni a karikát is később, de azért kérdezd meg, hogy így jó lesz-e.
2015. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
50%

Nekem lövették nem pedig szúrták.

De most ez nem tök mindegy, hogy lövetés vagy szúrás?

Nem tudom miért kell a másik véleményét kifigurázni...

2015. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindegy, de ha a különbséget sem tudod, jó neked az a fülbevaló is az orrodba.
2015. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
És nem"gagyi kis fülbevalót lövöldöztek" bele, hanem normális piercinget.
2015. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
˛#6 azt reméltem, de a kampósat lövik bele vagy aminek kicsit vastagabb a vége?
2015. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Piercinget nem lőnek, csak szúrnak, drága. A fülbevaló ami az orrodban lifeg nem az.
2015. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan régen néztem valami kis szerkenytyűt ami elvileg belenyom az orrba egy egyenes piercinget aminek kicsit vastagabb a vége de kézzel kell benyomni. Mondjuk sajnos láttam olyan idiótát aki simán feldugna az orrodba egy fülbelövő pisztolyt, régen az illető még köldök pc-t is azzal csinált egy piercinges elmondása szerint.
2015. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. jún. 9. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!