Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen parfümöt ajánlotok?

Milyen parfümöt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Valami dögös illatot keresek. Eddig inkább ilyen aquás illatokat használtam, de nyitott vagyok az édes illatokra is.
2015. ápr. 19. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Fekete Armani Code az egyik legjobb szerintem !
2015. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy megbízható netes parfüméria van? Mert, ahogy nézem a netes árak kb. mindenhol minimum 50%al olcsóbbak, mint pl.: a douglas-ben
2015. ápr. 19. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
iparfumeria.hu
2015. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb kategória, mert nem tudom mennyire márkásat keresel, de nekem a Police To Be nagyon bejön.
2015. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez milyen lehet? Kontaktlencsét is ettől a cégtől veszem. Azzal nem volt baj soha.

2015. ápr. 20. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
De ne vakon rendelj, csak ha már tudod, mit akarsz.
2015. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na utolsó kár volt írnod... :D Ma bementem illatmintáért és most már mind a kettőt meg akarom venni.


Az Armani olyan édeskés, hódító illat


A Bvlgari meg inkább az élvezem az életet, nyár, meleg stb. ezek jutnak róla eszembe.


Szépülj.hu-n viszont 10 rugóval olcsóbb mindkettő, ez kicsit aggasztó számomra.

2015. ápr. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!