Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől feketedik be az ezüst...

Mitől feketedik be az ezüst nyaklánc?

Figyelt kérdés
Fogkrémmel próbáltam megmosni de semmi változás, ékszerész múltkor megtisztította, de megint befeketedett. Esetleg parfüm, izzadtság?

2015. ápr. 4. 09:28
 1/3 Titusztitusz ***** válasza:
Az ezüstholmi bizonyos idő után oxidálódni szokott a tárgy felületén...(Azaz megfeketedik...)Ez teljesen álltalános, és természetes jelenség...A dolgon úgy szoktak segíteni, hogy időnként alaposan áttörölgetik őket...Tedd te is ezt, ha látod, hogy már megint kezd feketedni a tárgy felülete...
2015. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a jegygyűrűm pereme feketedik.

Mivel amúgyis sok ezüstcuccom van, vettem ezüsttisztító folyadékot. Párezer forint és még mindig nem fogyott el (öt éve használom).

2015. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet venni ezüst tisztítót, vagy a szódabikarbóna is gyönyörűen letisztítja.
2015. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!