Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FONTOS! Hol lehet még kapni...

FONTOS! Hol lehet még kapni Avon-Extraordinary parfümöt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de minden városban vannak AVON szaküzletek, ott megpróbálhatod.
2010. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
a katalógusban nem látható ciukkszámok listájáról még talán lehet rendelni, de onnan elég drága lesz. esetleg vatera- teszvesz, stb...
2010. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jézusom annak mennyire jó illata volt,nekem is volt olyanom :)
2010. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekel...
2010. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok,meg tudnád mondani hogy hol van itt ilyen szaküzlet??
2010. febr. 18. 11:47
 6/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem még maradt egy üveggel, úgyhogy szívesen eladom Valamelyikőtöknek, mert nekem nem jön be az illata.

Nincs meg a doboza és egy fújásnyi hiányzik, mert kifújtam, hogy megszagoljam! El tudom postázni Miskolcra!

Természetesen olcsóbban mint az eredeti ára, mert nincs meg a doboza. Üdv.

2010. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Előző vagyok!

Sajnos mivel itt nincs felhasználó név ezért annak fogom tudni oda adni aki először ír emailt ezzel kapcsolatban.

Üdv.

2010. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell hogy keseritselek, joideje probalkozom en is a beszerzessel, mivel regota ez a kedvenc illatom, de Magyarorszagon a forgalmazotol mar biztosan nem fogod tudni megvenni. En minden lehetseges utat bejartam, rengeteg avonos ismerosom van, akik gyakorlatilag korbetelefonaltak az orszagot, de sehol nem talaltak, meg raktaron sincs. Arra kellett folyamodnom, hogy az e-bayen (e-bay.com) rendeljem meg horror osszegert (alapban "csak" 10 dollar, de mivel csak Kanadaban sikerult talalnom, igy a postakoltseg erosen megemelte az arat), 14 000 Ft-ra jott ki 3 darab a postakoltseggel egyutt, tehat majdnem 5 000 lett darabja. Nem olcso mulatsag, de meg igy is azt kell mondanom, hogy megerte, mert fantasztikus illat es atkozom az Avont amiert mar nem forgalmazzak (lehet, hogy nem is gyartjak?), igy elgondolkodom, hogy valaha is veszek-e toluk barmilyen termeket is....
2010. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 eladó !
2013. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És mennyit gondoltál érte ? Postán el tudnád küldeni, ha úgy van ?
2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!