Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerülnek a MAC...

Mennyibe kerülnek a MAC kozmetikumok, és hol lehet őket kapni?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy egy paletta kb. mennyibe kerül? Drogériákban (Müller, DM, Rossmann) lehet kapni MAc kozmetikumokat?
2010. febr. 15. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Mac egy nagyon jó márka! Ebből következik , hogy nem olcsó!

Biztos lehet a DM,Rossmann-ba kapni!

Én teszveszen veszem mert ott kilehet fogni elég olcsón:)

2010. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

első vagyok:)

Megnéztem... kb 4e-6ezer között vannak!

2010. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. febr. 15. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

drága, de eddigi tapasztalatom szerint megéri!

dm, rossmannban fölösleges keresni is, douglasban láttam már ilyen kis elkülönített részt, ha pesti vagy, akkor az Allee plázában van, meg a Váci utcában egy speckó MAC bolt :)

2010. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teszvesszel, meg vaterával nem árt vigyázni, mert én ott szinte csak kamu MAC cuccokat láttam.
2010. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aréna plázába meg találod :D elég nagy a választékuk

És volt egy olyan akciójuk h 15.000 ft ért vásárolsz és akkor kifestenek ugy ahogy szeretnéd... nem tudom h van-e még meg kell kérdezni :D

de amugy drága szemfesték 5000 körül van ha nem több de én már annyiért talátam csak ecsetet is...

szóval drága de jó miőségű

2010. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2010. febr. 27. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!