Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm-es Balea színezett hidratál...

Dm-es Balea színezett hidratáló krémet használta már itt valaki? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam, nem rossz, de ha a barnulás a cél, akkor felejtsd el az ilyen krémeket.

A baj velük, hogy foltokat hagynak és nekem olyan érzésem volt tőlük, mintha állandóan koszos lennék.

2010. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon rosszak! plusz ha egy kicsit is megizzadsz akkor elkenődik és olyan lesz a ruhád. én nem ajánlom....
2010. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom mi tévő legyek... Szolizni nem szeretnék, amikor szoliztam akkor a fejem ugyanoylan sápadt lett pár napon belül!

Gondoltam esetleg ez megoldás lenne a problémámra. :/

2010. febr. 14. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vedd meg, Én is kipróbáltam, de olyan koszos hatása lett.
2010. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most azt tervezem, hogy korábban, úgy áprilistól elkezdek szolizni. Egy erősebb gép segítségével, hetente egyszer, s hátha lenne valami hatás. (egyébként nagyon fehér/ világos bőröm van, s le szoktam égni a napon.)


Az ilyen készítmények csak felületi kezelések és mégcsak nem is jók, tele lehetnek káros anyaggal, színezékkel.

2010. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi az,h kipróbáltátok és nem vettétek meg??? :D én nem tudtam kipróbálni, mivel le volt fedve a nyílása...így hát megvettem, de nagyon nem vagyok vele megelégedve. :D eleve minden bőrtípusra - ezt írja, de sokkal sötétebb, mint az arcbőröm, mintha barnítót használnék és a hibákat se fedi le. :( hát oda majdnem 1000 Ft-om
2011. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!