Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A neon színű körömlakkok...

A neon színű körömlakkok k*rvásak? Szépek szerintetek?

Figyelt kérdés

ezek

[link]

[link]

[link]


[link]


2010. febr. 13. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ízléstelen, nem ku rvás.
2010. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek.
2010. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is tetszenek. Én is az ilyen vagányabb, feltűnőbb színeket kedvelem. A visszafogottabbat meg se veszem, mert úgy vagyok vele, hogy alig látszik minek adjak ki érte pénzt, olyan mintha nem is lenne... mindegy, ez csak az én hülyeségem :DD


A pasik még sosem tették szóvá, bár gondolom nem kedvencük az ilyen mindenféle színes lakk. De ha amúgy bejössz nekik akkor nem igen érdekli őket szerintem.


És nem ku.rvás, nem ízléstelen. Aki tudja megfelelő cuccokkal alkalmazni azon nagyon jól mutat.

2010. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem tesztszenek. ^^

Jól néznek ki.

2010. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
ha emó vagy akkor mehet:D nekem nem ilyen a stilusom nemfesteném ki ilyenre,de amugy szép
2010. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
speciel nekem tetszenek a neon színek... nekem is van 1-2 neon színű :D
2010. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó szinek főleg a második meg a harmadik.Am meg sztem a fiukat nem nagyon zavarja ha kivan festve a lányok körme.Akkor mire való lenne a műköröm?Mert nem lenne ha a fiuk nem szeretnék és nem is muszály csak bulikra kifesteni a körmödet ilyen szinnel.Nekem mindegyik tetszik de a te döntésed hogy kifested-e.Ha meg van fiúd és szeret akkor elviseli hogy ilyen körmöd mert tudja hogy az téged boldoggá tesz.ENNYI
2011. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!