Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik volt a legextrémebb...

Melyik volt a legextrémebb helyzet ahol/ amikor letört a mű/körmöd?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bent a munkahelyemen.

Időzáras a hűtő,én meg siettem,és elfelejtettem.Letört a műkörmöm,a körmöm meg alatta a 3/4 részéig felvált.

Jó sokára esett le,nagyon fájt.

2010. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
autóbaleset. valszeg nekiütődhetett a kormánynak a kezem és letört 4. de nemez volt akkor a legnagyobb problémám..:D hanem szerencsétlen kocsim....:(
2010. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Egy verekedés közben, ráadásul 2 körmöm is bánta. Valahogy rosszul ütöttem meg az illetőt. Keresztbe repedt mindkettő, és vérzett, nagyon fájt még órákkal később is.
2010. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

hülyültünk és a barátnőm ereinél megkarcoltam (szerinte) a körmeimmel és elestem és pont úgy hogy a vastag körmöm a hosszú felhajlott:((

ja meg matek TZ közben letört és elkezdtem reszelni a tanár meg: ha befejezted a szépítkezést, megkérhetlek, hogy folytasd a dolgozatot?! xDD

2010. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer tesi óra közben.. Rosszul kaptam el a labdát. Volt olyan, hogy buszon, szálltunk fel, és néhány újabb Volán buszon van egy ilyen kis visszacsapódó akármi. Na az letörte.

Múltkor pedig farmert akartam venni, vékony volt a szára, és ahogy rángattam le magamról, az öltöző falának ütközött a kezem, és hosszában kettétört a körmöm. Na az fájt..

Amúgy általában úgy jönnek le, hogy beleakad a hajam és letépi. Idegesítő.

Pedig a saját körmeim, és nagyon szép nagyra meg szoktak nőni.

2010. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

1.odacsuktam az ablakhoz.. :D

2.leestem a lépcsőn és 3 körmöm tört le... :D

3.belemélyesztettem a körmeim a barátom hátába :D

2010. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt műkörmöm, de a sajátom néha elég nagyra megnő.

Mindig a nadrágom slicc része szakítja be, a cipzárba valahogy beleakad. Rettenetesen idegesítő, nem egyszer előfordult már, hogy nem tudtam teljesen felhúzni és segítséget kellett kérnem :DDDD Ezért is váltottam kisebb körmökre. Nadrágot ugye muszáj hordani :D

2010. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szálltam fel a vonatra, és rosszul emeltem meg a marha nagy bőröndöm, beakadt a körmöm, annyi neki. Nagyon fájt...


Összecsukhatós telefont rácsaptam a körmömre. Eléggé le volt már nőve, és hülye szögben sikerült kivitelezni, így betört a sajátommal együtt. Ez kevésbé fát.


Málhazsák előnye: lakáskulcs a legalján. Beleakadt a körmöm (két és fél centis volt, leghosszabb méret, ami volt eddig) egyik spriálfüzetembe, de szerencsére akkor nem épített, hanem tipes körmöm volt, így csak levált a sajátomról.

2010. febr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Amikor a nagyanyáméknál disznótor volt... Épp egy jókora hurkát akartam behabzsolni.
2010. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Verekedés közben. Elég gáz volt, elrontotta az összképet. Szorongatom a bazi hegyes körmeimmel, erre egyszer csak letörik... :D
2010. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!