Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál a...

Melyik szempillaspirál a megfelelő az elvárásaimnak? (nemtudom ezt a izét jobban megfogalmazni bocsi XD)

Figyelt kérdés
mindig a legrosszabbat fogom ki amitől a szempillám ilyen "darabos"nak látszik. valami olyat nem tudtok ajánlani ami dúsít és természetesnek látszik?
2010. febr. 8. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem maybelline van, meg vagyok vele elégedve
2010. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem mindegy, csak olyat vegyél, aminek sűrű a keféje. azok általában szépen szétválasztják a pillákat.
2010. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már sok szempillaspirált kipróbáltam, és az essence multi action vált be a legjobban! Lehet, hogy furcsán hangzik, mert az olcsóbb kategóriába tartozik (kb 700-800ft), de tényleg így van. És azért is olcsóbbak ezek a termékek, mert nem költenek reklámra, modellekre stb. A fiatalabb réteget célozzák meg.
2010. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Maybeline van és nagyon bevált. 1300 körül van, szóval annyira nem vészes az ára sem (The colossal volum) :)
2010. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen a Maybelline Colossal szerintem is jó...

az AVON SuperShock szerintem megfelelne neked. :) (900-2300Ft)

2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!