Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok miért hiszitek azt,...

Csajok miért hiszitek azt, hogy hegyes műkörmökkel szebbek vagytok, mint sima festettel? :D

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek az tetszik, miért gond ez neked? Nekem nem tetszik, nem azért írom... de letojom ha másnak ilyen van.
2015. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Szerintem van akinek szépen nyújtja a kezét és ezáltal nőiesebbnek mutatja a hosszúkás műköröm, de van akinek tényleg túlzás, amit a körmükre alkotnak. Azért szebb látvány egy husi kezen rövid ujjakkal a hosszabb műköröm mint a lapát alakú ami még husikábbnak mutatja. :)

Nekem szerencsére szép a saját körmöm is, így nincs szükségem egyikre sem, de nem is nagyon szoktam foglalkozni azzal, hogy másoknak milyen. Akinek szép megdicsérem, akinek meg nem.. ha neki úgy tetszik, hát legyen olyan! :)

2015. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekik az tetszik
2015. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ne is mondjátok, szerintem is ezek a hegyes műkarmok gusztustalanok
2015. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es, nagyon nem értek egyet, átlátszóra festve vagy lakk nélkül a kutya nem nézné azokat a husi ujjakat, a (bármilyen) festett/mű körmök csak rátereli a figyelmet.


Kérdező: hála az égnek lassan kezd kimenni a divatból a hegyes köröm, a mandula viszont örök divat.

2015. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem sosem volt és szerintem nem is lesz. Anyukám pár óráig szokott ülni a körmösnél, amíg megcsinálják, hát én tuti nem pazarolnám erre az időmet.
2015. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok ;), én úgy értettem, hogy a hosszúkásabb jobb a husi kezűeknek, ha már mindenképpen műkörmöt szeretnének :)
2015. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van akinek tetszik, meg praktikus is.

A lakk kb. 2-3 nap után lekopik, nem mindenkinek van ideje ilyen sűrűn festegetni a körmét.

Amúgy nekem is tetszik, de sajnos a körmöm nem bírja, így marad a 2 naponta lakkozás...

2015. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csicsóka200 válasza:
Mert szexisebbnek érzik magukat tőlük! :D Vagányabbnak nagylányosabbnak! Bár engem irritál de tudom barátnőimről :D
2015. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!