Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágeszhez értő ember írna?

Fültágeszhez értő ember írna?

Figyelt kérdés
Fültágeszesek!Most kezdem tágítani a fülem csigusszal.A legkisebb egész sokáig bement,egy ideig nem fájt.Mikor betoltam sose fájt csak mikor próbáltam benne mozgatni,húzogatni.Még vérzett is egy kicsit.Gyenge fülem van,a nehéz bizsukat sem nagyon bírom,de tágeszt szeretnék.(az nem nehéz,meg amúgy is nagyon tetszik)Kérdésem a következő:milyen időközönként toljam be,és mennyit?Attól félek amúgy,hogy összeszűkül,és egyszer csak nem tudom tovább tolni.Szűz vagyok a témában szóval kéne a tanács

2014. nov. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam.:)
2014. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TELJES JÓINDULATTAL ÍROK! Nehogy megbándd mert csúnyán nő vissza szóval lehet hogy tetszik de ne kövesd a többi birkát..addig állj le vele amíg nem késő mert van ismerősön és nagyon megbánta nem akarom hogy úgy járj te is :( és ha idősebb leszel mi lesz? másrészt ha gyenge a füled nagyon könnyen el fog nyúlni még a könnyűtől is ha fülbevaló tanácsot kéz írj privibe amúgy fiú vagy vagy lány?
2014. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
utolsó. mindenkinek a saját döntése, hogy szeretne-e fültágítót vagy sem. egyénfüggő, hogy hogy nő vissza a fül :) amúgy 1-2 hetente 2mm. Bár én úgy szoktam, hogy ha érzem, hogy könnyen mozgatható az a méretű, és ha kiszedem mosni bekenni, és könnyen lehet visszarakni, akkor mehet a következő méret :)
2014. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ja és 17L /14mm
2014. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!