Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok hogyan csináljam? :-)

Csajok hogyan csináljam? :-)

Figyelt kérdés

Szóval..

A suliba szemceruza és fekete szemhéjfesték.

Természetesen szempillaspirál.

Kb 3.óra után már egy kicsit a szemem sarkába is megy a festék,és a szemem alá is "elkenődik".

Mire hazaérek már eléggé fekete az egész szemem körbe.

Pedig nem dörzsölöm,és semmi egyéb.


Hogyan oldjam meg,hogy ne kenődjön el?


Esetleg enyhe fehér szemfesték a szemem alatti részre ?:S


16L


2010. jan. 27. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy ha azt a részt bepúderezed,akkor nem fog elkenődni.Nem tudom,hogy ez igaz-e,mert nekem nem szokott elkenődni,de szerintem 1 próbát megér:)
2010. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én már sok tippet kaptam, nekem egy se vált be, én csak a jó öreg menjünk ki a mosdóba minden szünetbe trükköt tudom ajánlani
2010. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt h ergo minden szünetbe csináld újra. vigyél a suliba fülpiszkálót plusz sminklemosót és szemceruzát ezekkel megigazíthatod
2010. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis! egyszerűen lekened előtte alapozóval az egész arcod (hogy egyenletes legyen) és úgy kened fel a festéket. Esetleg púdert tehetsz a szemed alá hogy ne folyjon le :)
2010. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elötte mindig bepúderezem a szemem körül és a szemhéjamat így késöbb mosódik el.
2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) kipróbálom a púderes módszert..:-)
2010. jan. 27. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem nagyon egyszerű módszerem van:D

viszem magammal a neszeszerem, és kajaszünetbe, vagy épp lyukas órába újra csinálom:D vagy csak alakítok rajta, ha nem olyan vészes:)

15/L

2010. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

egész arcra alapozó? hát jól eltömődik a pórusaid, aztán jöhetsz a pattanáseltűntetős kérdésekkel.

igazítás 2-3 szünetenként, minden szünetenkét sűrű lenne azért, de ha belefér :D

2010. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szemceruzával, csak a belső részt, a szempillák töve fölött használd, alá pedig tust, mert az nem maszatolódik el annyira. Én legalábbis ezt tapasztaltam...
2010. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem mindegy, hogy milyen szemcerkát használsz. Vegyél jó minőségűt, ami nem maszatolódik. Meg szempillaspirált vízállót.
2010. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!