Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmösök! Hogyan és mennyi...

Műkörmösök! Hogyan és mennyi idő alatt szereztétek be a színes zseléket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy 1500-2500 között mozog egy 5ml-es színes zselé...ahhoz, hogy minél nagyobb választék legyen a vendégek részére 1 színből jó ha van több árnyalat és kell lennie minden színnek...ez rengeteg pénz. Ti hogy csináltátok? Sajnos nem tehetem meg, hogy egyszerre ennyit bele fektessek. Gondoltam arra is, hogy esetleg közeli ismerőssel meg lehetne beszélni, hogy ha nincs nekem olyan szín amit szeretne akkor megveszi és annak fejében én megcsinálom a körmét. Ez azért jó mert neki olcsóbb én pedig utána tudom használni az anyagot.Más ötlet esetleg? Elég kellemetlen eleinte, hogy nem túl nagy a választék. Hogy lehetne ezt kiküszöbölni?
2014. okt. 18. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Befektetés nélkül sehogy. Szerinted ki akar még vásárolgatni a körmözés előtt?
2014. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen szakma. Évek óta gyűlik a készletem, persze még így is van olyan szín, ami nincs. Folyamatosan forgatom vissza a pénzt új anyagokba, színekbe, strasszokba, stb.

Semmiképp ne áldozd be a minőséget a mennyiségért. Sokan hirdetnek nagggggggyon olcsó színes zseléket, pl facebookon, de ha bereped, nem köt meg, lepattog, akkor csak kidobtad a pénzt az ablakon.

2014. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!