Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet DEBRECENBEN FELCSATO...

Hol lehet DEBRECENBEN FELCSATOLHATÓ PÓTHAJAT venni? És mennyiért?

Figyelt kérdés
Tincsenként van rögzítve a hajra egy csat és fel lehet csatolni.
2010. jan. 19. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom hogy hol, de egyik ismerősöm 5ezer forintért vett hát közepéig érő sötétbarna póthajat, csattal felcsatolhatót. bár az rendes volt.. úgyértem nem tincs
2010. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kár hogy nem tudod hol :(
2010. jan. 19. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én régen a Gambrinusz-közben vettem. De nem tudom, hogy megvan-e még ott az a hajas bolt.
2010. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg van egy bolt a Szent-Anna utcán, ahol lehet mindenféle dolgokat kapni, karkötőtől kezdve a póthajig, szerintem ott is megnézhetnéd.
2010. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Hát a nyíregyi korzóban a wella fodrászkellékes üzletben

800 HUF két tincs köbö 4 dm hosszúak,sok fél színben,éésss ha debben tudsz ilyen fodrászkellékest,ott megnézheted =)

2010. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ....akkor szerintetek a fodrászkellékeseknél lehet olyat kapni?:)
2010. jan. 20. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen, da ha valamiért mégsem, úgyis segítenek majd, hogy hol lehet:)
2010. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A SZENT ANNA UTCÁN HOL VAN AZ A BOLT TUDOM TELE VAN BIZSUKKAL...stb
2010. jan. 27. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, hogy magyarázzam el:S

Tehát nem a bank, meg a templom oldalában van, hanem a másik oldalon.

Van ott egy éjjel-nappali, meg egy bőrkabát bolt.

2010. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És azt ugye nem lehet befesteni,...de mi lenne ha befesteném mert szőke vagyok és ha véletlen nincs a hajam színébe vagyis van csak eltér...?
2010. febr. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!