Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok nekem amolyan igazi...

Írnátok nekem amolyan igazi végzet asszonya illatokat?

Figyelt kérdés

Férfiparfümből bármikor megmondom melyek jönnek be - ami kb. azt is elárulja, hogy milyen férfiak jönnek be... De a női parfümöket hiába szaglászom, az egyik túl kesernyés, a másik túl édes, a harmadiktól 5 percen belül fejfájást kapok... és vannak, amik csak egyszerűen nem passzolnak hozzám. Ők a bárcsak passzolnának kategória, mert nagyon jó illatok - valaki máson.

Szóval igazán örülnék pár ötletnek, hátha azokat még nem szagoltam.

A Calvin Klein Eternity kb. a bárcsak passzolna kategória. Az Elizabeth Arden - Red Door már inkább tetszik, valaki szerint nyanyás, én néha kicsit anyukás, néha igazi dámás illatnak érzem. És a PR Lady Millionnak van valami változata, azt folyton megszagolom, a csuklómra fújom, de csak kerülgetjük egymást... majdnem jó, de valahogy nincs meg a szikra :)

Elakadtam, segítsetek.

És persze nem csak kisegíteni kell, nagyon érdekel a véleményetek, hogy ti mit tartotok ilyen illatnak, még ha nem is az az én illatom.


2014. szept. 11. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

laura biagotti: roma

lancome: trésor

igazi klasszikusok

egyébként az eternity-t én nagyon szeretem :)

2014. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is szeretem, amíg nem kerül a bőrömre, mert valami olyan illatjegyet hozok ki belőle... amit valahogy nem igazán kedvelek, főleg, ha egész nap kell szagolnom, mivel elég tartós.

Kétszer újravettem, többnyire ruhára, sálra, hajra fújva használtam el, úgy abszolút kedvenc, csak a bőrömhöz nem szabad érnie... Szóval ezért egynek jó, meg szekrényillatosítónak, csak ahhoz túl drága, de nem ő, A Parfüm. :/

2014. szept. 12. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Versace Versense parfümje a befutó. Én nem szeretem a nehéz, túlságosan orientális illatokat, inkább a friss, üde, virágos illatok jönnek be. És szerintem a magamra fújom sem produkál más illatot, mint a tesztpapíron.
2014. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] ez egy olcsóbb árkategóriájú parfüm és a neten elég rosszak a vélemények róla, de én csak dícséretet kaptam rá. Ditának csak ezt a parfümét szeretem, a többi elég tömeg, nem jön be. én sem vagyok oda a celeb parfümökért, de ez valahogy nagyon megfogott, egy próbát talán megér. egyébként én is a drágább illatokért vagyok oda, amit még nagyon tudok ajánlani az [link] ez az illat.
2014. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Chanel : Mademoiselle :)
2014. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!