Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért olyan nagy elvárás egy...

Miért olyan nagy elvárás egy lánytól, hogy sminkelje magát, szánjon időt a csinosítására?

Figyelt kérdés
Számmra ez az alapvető nőiesség, nem a testalkat, öltözködés.
2014. aug. 24. 18:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
kicsit se vagy felszínes
2014. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel, neked mi az elvárásod. Én sminkelek, magam miatt (pattanások, bőrhibák, szemem feljavítása). De egy férfi miatt sose tenném...
2014. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
A smink elrontja a nőket...egy pici talán tetszik de nekem smink nélkül jobban tetszenek..
2014. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem kötelező.

Ha nem szeretné és így is jól érzi magát, akkor minek?

2014. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%
Lehet sz@r szagú, csak legyen kivakolva? Gratulálok, neked se ajánlott a komoly kapcsolat.
2014. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért nem sminkelnek, mert nem telik rá, hiába vannak olcsóbb termékek, sok pénz, mire kialakul, miből mi áll jól, mi nem árt a bőrnek, ami nem válik be, mehet a kukába. Több ismim azért nem sminkel enyhén sem, mert mindentől kipattog, sokan mert azért, mert nincs kedvük állandóan azt lesni, mi kenődött el. Smink nélkül is lehet valaki csinos és ápolt, tényleg felszínes lehetsz..
2014. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
57%

"Tudom, hogy csak szépnek akarsz tűnni.

De amit az Istentől kaptál, annál mi lehetne szebb?"

2014. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Én is utálok sminkelni..lehet nem vagyok egy szépségkirálynő..De szerintem jobb úgy meg is ismerni egy férfit hogy tudja hogy nézek ki.Ha mindig sminkelné magát és reggel felkelne a pasi mellett,smink nélkül,lehet az ablakon ugrana ki milyen ronda a lány..akkor az jobb lenne?


Tők szar lehet állandóan azzal foglalkozni,hogy most el e kenődött,vagy jaj most lement a szemceruza az egyik szememről..bla bla..

Csak sok pasi ezt várja el,és akkor még hogy nem a cicababákat szeretik..jó vicc!

2014. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sminkkel jobban ki tudja fejezni a nő a saját személyiségét. Ki tudja emelni ami szép, el tudja fedni ami csúnya.

Van aki smink nélkül is szép, tudja is magáról, de mégis sminkeli magát. Tehát nem feltétlen azért sminkelnek, hogy attól ők szebbnek érzik magukat, ez csak részben (lehet/nem lehet) igaz.

Mindenki saját magának akar megfelelni, én soha nem másért csinálok semmit, hanem csakis önmagamért és szarok mások véleményére. A vélemények úgyis megoszlanak. Mindig saját magunknak kell megfelelni.

Van aki meg azért nem sminkel mert egyszerűen nincs hozzá türelme, vagy nincs hozzá ügyessége, vagy sajnálja rá a pénzt, vagy pedig nem ért hozzá hogy mit mivel és nem is érdekli.

De szerintem sokkal többet elárul egy smink a nő egyéniségéről, mintha nem lenne rajta semmi. Ez lehet jó és rossz tulajdonság is, viszont nem ez a lényeg, hanem az, hogy saját magát tükrözi a sminkje. Kifejező.

Persze csalni is lehet. :)

Mert a látszat csal sokszor...a belső a lényeg, a legmélye.


30/N

2014. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert bármilyen elvárást állítani másokkal szemben a külsőségekről rohadt nagy gyökér dolog.
2014. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!