Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A piercingeket napi szinten...

A piercingeket napi szinten ki lehet venni anölkül h bármi bajom is lenne? 15/L

Figyelt kérdés

Szeretnék majd tetetni a szemöldököm fölé-alá egy piercinget, de hallottam h így nehéz rendes munkát találni és meglehet h a fősuliba/egyetemen sem fogják engedni. Ez azt eredményezi h napi szinten ki-be kell majd vennem/tennem. Nem lesz semmi gond? Nem fog begyulladni?

Egyébbként a nyelvembe is szeretnék tetetni. Az látszik vagy azt is ki fog kellenem szedni? Előre is KÖSZI



2014. aug. 14. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet szedegetni, de, amíg gyógyul, addig nem szabad piszkálni.
2014. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszeded beforr hamar. Vagyis nekem fél nap alatt úgy összeszűkült a lyuk hogy visszatenni már nem lehetett.

Az egyetemen meg pont senkit nem fog érdekelni hogy hány piercinged van... de valószínűleg addigra te is megunod és kiveszed magadtól is... főleg ha lehúzza a szemöldököd és lógni fog mint sokaknak.

2014. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Maya17 válasza:
Nyelv piercing 3 hét mire rendesen be gyógyul és nem fog be forni nekem 4 éve van és van hogy hónapokig nem hordom és nem for be maximum egy kicsit nehezebb be tenni de nem for be :) és nem fog látszódni mivel nem,nyitod olyan nagyra a szád hogy látszódjon. :)
2014. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!