Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Láttatok valahol árulni...

Láttatok valahol árulni ezcombs nevezetű hajcsatot?

Figyelt kérdés
Vagy csak a neten lehet még venni? (Elsősorban Hmv.-hely érdekelne, hogy látott-e valahol valaki ilyet.) :)
2010. jan. 13. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is keresem, de még csak neten láttam.

Most úgy döntöttem készítek magam, csak nem tudom hol kapok hozzá fésűt, és olyan gumis damilt, amire a gyöngyök vannak felfűzve. Ebben tudsz segíteni? A többi már úgy nagyjából menne is, bár jobban örülnék, ha lenne valami segítség a netről, csak eddig még nem találtam. Ha látok valahol Hmv.- vagy hasonló helyen, rögtön írok neked ide.

2010. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, már rendeltem netről. Egyébként egy ismerősöm mondta, hogy Szegeden vmi vásárban vett, de úgy drágább volt, mint netről. Szerintem házilag nemigen lehet ezt megcsinálni, de lehet, tévedek.
2010. ápr. 23. 17:55
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Elég régi már a kiírásod, de tescoban van 1400ért! Két darabos!
2012. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!