Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak veszélyei a Septum...

Ditta98 kérdése:

Vannak veszélyei a Septum piercingnek?

Figyelt kérdés

#piercing #sept
2014. aug. 5. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Minden pierdingnek vannak veszélyei, a septumnak is. Nyilván ha begyullad/kiszakad/elfertőződik az nem kellemes dolog, de amikor régebben akartam és utánaolvastam ,sokan ijesztgettek, hogy valami komolyabb bajom is lehet belőle, de nem tudom mit gondoljak róla.
2014. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem olyat mondtak eddig róla gondolj az orrfújásra.. Komolyabb baja szerintem,ha szakemner szúrja úgy kezelem ahogy mondják nem hinném lenne belőle nagy bal.
2014. aug. 5. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orrfújással kapcsolatos sztereotípia szerintem baromság. Lassan két hónapja septum piercingem van, szakemberrel szúrattam, már teljesen gyógyult állapotban van, azóta meg is voltam fázva és orrfújáskor csak annyira kellett figyelnem, hogy töröljem meg az ékszer szárait, ezért esztétikus magadnál tartani egy kis tükröt. :D Ha nem szakember csinálja, lehet, hogy nem lesz egyenes az ékszer, vagy begyulladhat, befertőződhet. És ennyi.
2014. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!