Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha felragasztom a műszempillák...

Ha felragasztom a műszempillákat a sajátomra, akkor ugye nem fognak kihullani a sajat szempilláim?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy nem! te hülye vagy? nem csak hogy kihullik, de nem is jon le tobbet a muszempilla! csak 1ev utan amikor elkorhad. utanna nem tudsz majd ujjat feltenni, mert nem fog oda ragadni! tapasztalatbol mondom :'(
2014. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen, jó eséllyel sok ki fog hullani miatta.
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én alkalmakra szoktam használni a műszempillát. Nekem még nem hullott ki egy darab se tőle ,se a soros, se a tincses műszempillától. Ajánlom ,hogy keress rá egy-két videóra hogyan is kell használni. Bár azért leírom röviden a legfontosabbakat:


- kizárólag műszempilla ragasztót használj hozzá

- a soros műszempillánál figyelj rá ,hogy a megfelelő oldalra való szempillát ragasszuk a jobb és a bal szemünkre. (a rövidebb pillák vannak belül)

- a műszempilla tövét vékonyan kell a ragasztóval bekenni, hogy lehetőleg ne folyjon be a szálak közé. (Soros műszempillánál:a két végére is kerüljön ragasztó, mert különben leválik)

- közvetlenül a természetes pillák tövéhez ragasztjuk a pillákat(nem az eredeti szempillákra). Leszorítva tartjuk addig, ameddig( ragasztótól függően kb. 1-2 perc)

- a végén összespirálozzuk a természetes pillákkal


Remélem segítettem.

2014. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam :) *addig, ameddig meg nem szárad( ragasztótól függően kb. 1-2 perc)
2014. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!