Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ecsetek szükségesek az...

Milyen ecsetek szükségesek az alap sminkeléshez?

Figyelt kérdés
A sminkes videókban mindig sok ecsetet látok, de nem tudom, hogy melyiket kell beszerezni. Tudnátok segíteni?

#smink #ecset #alap sminkelés
2014. júl. 6. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit én használok:

pirosító, púder, szemhélypúderhez egy lapos és egy buci fejű (satírozáshoz)

amit még érdemes lehet, rúzshoz, korrektorhoz, alapozóhoz és szemhélytushoz, de kezdésnek szerintem elegek a fentiek (saját maga sminkelésére még a sminkes barátnőm sem használ mást, egyedül a zselés tushoz való ecsetet.

2014. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2014. júl. 6. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi számít alapnak:-)

Van, aki alig használ ecseteket, max szemsminkhez, helyette szivacsokat és a kezét használja.

Nálam a mindennapi sminkhez kell:

púderecset/kabuki

pirosítóecset

szemöldökfésű (általában ezt is az ecsetekhez sorolják)

korrektorecset

kontúrozó ecset

Alkalmi sminkhez 2-3 féle is elkell a szemfestéshez, de nekem hétköznapra bőven elég a szempillaspirál.

2014. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2014. júl. 7. 16:33
 5/9 anonim válasza:
1 db aplikátor és egy egyenesre vágott végű ecset. Mindent meg lehet oldani vele. Alapozót nem ecsettel viszem fel. Aplikátorral sminkelek, árnyékolok stb. Ecset a szemöldökömhöz. Ezekből szep sminket lehet csinálni. Van aki csak az ujjával festi és mestermunka. :)
2014. júl. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) kipróbálom ecset nélkül is :)
2014. júl. 8. 06:09
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem az aplikátor nagyon rossz, a fele smink rajta marad. :S
2014. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én amióta vettem alapozóecsetet sokkal szebben tudom felvinni. Ezen kívül egy ferde ecset, amit főleg szemöldököm igazításához használok egy pirosító,egy púder ecset, és egy pufi szemhéjfesték felviteléhez.
2014. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2014. aug. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!