Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskola 9. osztályába...

Középiskola 9. osztályába milyen méretű kézitáskát ajánlott venni? Mik a fontos szempontok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberben leszek középsulis. Kézitáskát szeretnék mindenképp, max. 10 ezer forintért. Ki is néztem egyet a H&M-ben, nagyon tetszik, csak nem tudom megfelelő lenne-e a mérete. Ez az: [link]

Nem szeretnék se túl nagyot, se túl kicsit. Kb. 5-6 könyvet kell majd hordanom, plusz füzetek, kaja, pia, neszesszer, esernyő, stb..


A Reserveden is gondolkozok, ott jó táskák vannak?

Kösziii! :)

15/L



2014. máj. 18. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fontos szempont:elférj benne,lehetőleg kényelmesen.Szóval ez a kézitáska kilőve,bocsi.Láttam ilyet élőben,szerintem 9.be iszonyat kicsi,ebben az évben és 10.ben van a legtöbb cuccod.Gondolom hátitáska szóba se jöhet(amit egyébként megértek,ilyen korban lánynak manapság ciki),szóval oldaltáska? Mostanában mindenkin ilyet látok.
2014. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

5-6 könyv már rohadt nehéz ha egyszerre kell őket vinni+ a többi cucc. Hátitáskát vegyél, ilyesmit: [link]

Hiába veszel tinilibák közt hűde menő kézi vagy oldaltáskát, mert úgysem fogod hordani ha nem bírod majd el és 3 nap után leszakad a derekad meg vállad tőle.

2014. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 9.es vagyok,rettentően táskaőrült..ebben az évben volt már 6-7 táskám.. Most pont ugyanilyenem van,pár hete vettem a h&mben.. Nekem kb napi 3-4 könyvet kell vinnem + pár füzet.. belerakok még egy félliteres vizet, sminkcuccok vanank benen még ..kaját a suliba veszek és rögtön meg is ezsem,ha éhes vagyok.. néha belerakok még esernyőt,ha rossz idő van és nekem jól elférnek benne a cuccok szóval szerintem bátran vehetsz ilyet.
2014. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9.-es. El nem tudnám képzelni, hogy ilyen táskában hordjam a cuccaimat. Egy rendes hátitáskám van, egy-két kivétellel mindenki hátitáskát hord magával. Még az oldaltáska jó lehet, azt is hordanak páran. Nekem naponta 7-8 órám van, mindre kell könyv, füzet, tesicucc, kaja, pia...néha el sem fér a táskában és muszáj itthon hagynom azt, amire a legkevésbé van szükségem.
2014. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Emlékszem mi gimiben bent hagytunk néha pár könyvet, pl atlaszt, ami nem kellett otthonra, de akkor is sok mindent kellett cipelni pl csak irodalomból ott volt a könyv+ szöveggyűjtemény, mindkettő vaskos, aztán matekkönyv se vol vékony, nagy töri könyv, nyelvkönyveink se voltak könnyűek + minden tárgyból 1-1 füzet. Ha egy nap 6 órád van, az min 6 könyv és 6 füzet, mellé még egy üdítő, egy kis neszesszer. Tesi cuccodat hova teszed?


És a fent linkelt táskát hogy hordanád? Alkaron? Dög nehéz lesz. Hosszabbik pánttal? Azok a gyenge karabinerek 1 hónap után el fognak törni. Kár lenne így tönkre tenni. A másik, hogy a büdös életbe nem fizetnék 10 ezret egy műbőr táskáért.


Célszerű hátizsákot venni, vagy legalább oldaltáskát. Az iskolába praktikusan kell öltözködni, nem úgy mint aki a kifutóra megy. A csinos táskát tartsd meg sulin kívülre.

2014. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 0. évfolyamos leszek, szinte csak angolom lesz, szóval napi 2 angol könyv + 2-3 füzet kell, a matek fgy. bent lesz a szekrényemben (2 van) ahogy a tesicucc is, mellette csak magyarom lesz, ahhoz 1 könyv van + 1 füzet, és még 2 francia könyv, füzet.

Augusztusban veszem majd meg a táskát, majd körülnézek még az üzletekben.. köszönöm a segítséget nektek! Jöhet még!

2014. máj. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!