Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemű lánynak milyen...

Barna szemű lánynak milyen színű szemhéjpúder áll jól?

Figyelt kérdés
Sötétbarna szemem van. Milyen színű szemhéjpúder mellett döntsek,ha ki szeretném emelni a szemem?
2014. máj. 10. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lila, arany / bronz, zöld.
2014. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöldet azért ne...
2014. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kizárólag a szem színétől függ.Kísérletezz és eglátod hogy mi áll jól! Az én szemeimet pl nagyon szépen kiemelik a zöld árnyalatok és bizonyos lilák,más lila árnyalatoktól úgy nézek ki mintha valaki jól behúzott volna.A barna szín nekem egyáltalán nem áll jól, beesettnek tűnik tőle az arcom...beteges hatást kelt.

p.s nekem is barna szemem van

2014. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó válasszal, ennyi alapján nem lehet megmondani. Függ a bőrtónustól, a hajad árnyalatától is. És igazából nem sok olyan szín van, ami nem állhat jól - csak meg kell találni a megfelelő árnyalatot.

Szintén barna szemem van, papírforma szerint a lila és a rózsaszín jó lenne, de én még nem találtam olyat, ami passzolt volna. A barna legtöbb árnyalata sem áll jól. Viszont a zöld, a szürke és a kék általában jól áll. (A hajam és a szemem is viszonylag sötét barna, a bőröm pedig sápadt, világos.)

Nappalra elég egy natúr smink, mostanában elég felkapott téma, tele vannak az üzletek ilyen palettákkal, érdemes egyet beszerezni, biztosan találsz benne jó színt. Alkalmakra nyugodtan kísérletezz színekkel, egy több színű paletta jól jöhet. :) De kiemelésre mindig beválhat a fekete és egy világos, fényes szín kombinációja például.

Esetleg keress képeket a neten hasonló adottságú lányokról és figyeld meg, milyen színeket használnak. :)

2014. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!