Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mely áruházakban lehet Miami...

Mely áruházakban lehet Miami Hills eau de toilette parfümöt venni?

Figyelt kérdés
Az volt az én nagy problémám jó régóta,hogy éreztem egy illatot,nagyon megtetszett.Megtudtam,hogy kitől jön az illat.Megkérdeztem,hogy hol vette,mi a neve.1 hónapba tellett,míg az egészet kinyomoztam.Most elkértem a dobozt,hogy újabb nyomozásba kezdjek:hol kapható ez a bizonyos 100 ml-es parfüm Győr és környékén?Kérdezem először most ezt tőletek:D aztán ha nem tudjátok h. hol kapható Győrben és környékén,addig járom a városi drogériákat,míg meg nem lelem.:D^^mert az üveget is megszereztem,mégiscsak:D
2009. dec. 22. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a parfüm az egyik Naomi Campbell utánzat, és errefelé nálunk bármelyik Good Markets-ben, vagy százasban kapható.

Remélem tudtam segíteni. Amúgy tényleg jó illatú.

2009. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz:) Persze,hogy tudtál:) ;)
2009. dec. 25. 16:36
 3/4 anonim válasza:
És melyik Naominak az utánzata? Én is keresek egy parfümöt,miami hills-em volt már nekem is,és mielőtt az bejött,volt egy ugyan ilyen üvegű,nekem volt az is kb 14 évesen abból volt szürke,meg ilyen bronz színű,és azok is nagyon jók voltak,még jobbak mint a miami! De nem emlékszem a nevére.. :(
2011. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:S nem tudom :S de énezt a miamit nemváltomle *.*
2011. febr. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!