Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » NYX illetve Sleek márkájú...

Dorcsuu kérdése:

NYX illetve Sleek márkájú sminkcuccokról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Rendelnék makeuplaza-ból rendelni NYX és Sleek cuccokat, de nem tudom hogy megérné-e. Valaki tapasztalat? Jobbak mint a többi drogériában kapható márka, pl. Maybeline, MaxFactor, Essence, Miss Sporty, etc.?

2014. ápr. 11. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem sleek i-divine palettáim vannak, azokat szeretem, ár érték arányban meg főleg nagyon jók, rúzsaim is vannak. jók is meg nem is. hol szeretem őket, hol meg nem. meg blush by 3 is van 3 db, nagyon szeretem őket. nyx termékem nincs, de volt lehetőségem élőben kipróbálni párat, és elég jónak tűntek.
2014. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Krémmánián vannak tesztek. Nézelődj
2014. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sleeket nagyon szeretem, nagyon jó minőségűek...nekem van tőlük palettám, szemceruzám, tusom, ajakfestékem, és mindet imádom...:D
2014. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sleek-kel nincs tapasztalatom.

NYX-ből egyelőre csak egy rúzsom és egy szemceruzám van. A szemceruza jó, tetszik, viszont a rúzs nem volt túl jó választás. De igazából a színnel van a baj, abszolút nem áll jól nekem. Szóval ez nem a rúzs hibája, hanem a sajátom, mert nem figyeltem oda kellőképpen a választásnál.

2014. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sleek paletták és pirosítók nagyon jók. A New Skin Revive alapozó borzalmas.
2014. ápr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Én most főleg NYX-es primereket és mattító papírt nézegetek, meg Sleek-es palettákat.
2014. ápr. 13. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a NYX Amerikában egy átlagos (egyáltalán nem profi) bolti termék. Nem mondom, hogy 100 Ft-os, de egy egyszerű kínai cucc, aminek vállalható a csomagolása. Egy kínai vagy hongkongi csaj kezdte el a gyártását. Csak ezért ilyen népszerű, mert már régóta a piacon van és be tudod ivódni az internetes hálózatba. Meg nyilván Amerikában 10x annyian beszélnek bármilyen márkáról, mint máshol, mert többen vannak és régebbóta van ott net.


SLEEK: szerintem sokkal jobb márka minőségben, mint a NYX. Itthon olcsóbb a Sleek, mint a NYX. Nyilván Amcsiba a NYX is egy tök átlagos olcsó termék, de sajnos mivel Amerikából érkezik, így sok a vám és az adó rajta, amit a végfelhasználók igencsak megéreznek.

2015. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!