Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni ékszertartó...

Hol lehet venni ékszertartó bőröndöt?

Figyelt kérdés
van olyan bolt ahol lehet venni?netről nem szeretnék rendelni inkább magam venném meg!
2014. márc. 25. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is sokáig kerestem.

Ajándékboltokban van, bár egyre kevesebb a klasszikus ajándékbolt, inkább lakberendezési üzletek vannak, legalábbis itt Debrecenben.

Ott meg nagyon drága, egy közepes méretű, ami tetszett, 16 ezer volt. Hát ennyit nem adtam érte.

Tchibo honlapon is volt szép, de én sem akartam úgy megrendelni, h nem látom, főleg h jó esély van rá, hogy a valóságban nem pont úgy néz ki.

Végül a Kikában találtam, volt több féle, több méretben, 3000-ért vettem egy fekete lakk bőrutánzatot.

2014. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!