Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez a karkötőhöz milyen...

Ehhez a karkötőhöz milyen fonalat vegyek?

Figyelt kérdés

életemben először próbálkoznék ilyennel, mostanában nagyon tetszik.

Ilyet szeretnék csinálni:

[link]

[link]


Milyen fonal kell hozzá? vagy sima gobelin fonal jó?

Valami tartósat szeretnék, ami nem szakad el könnyen, nem bolyholódik ki. És mennyibe kerülhet?

előre is köszönöm a segítséget!


2009. dec. 16. 21:23
 1/7 anonim válasza:
A gobelin fonal tökéletesen megfelel erre, én is ebből készítem őket. :) Eddig még 1ik se szakadt el, szóval tartós. Ami meg az árat illeti, sztem olyan 200-320Ft környékén lehetnek. Elég rég vettem már őket és akkor 230 volt db-ja.
2009. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg valamilyen fonalból csomózni egyenletesen.Nem olyan egyszerű szép és egyenletes csomókat egymás mellé készíteni.A képen vastag hímzőfonalból (kelimhez való) van valószínűleg.
2009. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyeneket gyártok én is :) Én nem a vastag fonalból csinálom, hanem vékony fajtából. Így persze vékonyabb, de szerintem szebb, kidolgozottabb :)
2009. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én imádom a csomózott karkötőket, egy unalmas nyaramon megtanultam, és bonyolult minákat is tudok már, tök jók:D én hímző fonalból csinálom, mert azoknak tetszik a színe, de egy szál a karkötőben nekem 4 hímzőfonal szálból szokott állni. így a vagdosás kicsit unalmas, de nekem így tetszik:)
2009. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! :)
2009. dec. 17. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hímzőfonalból "gyártok" ilyeneket. 70 ftért vettem
2010. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a hímző fonalat ajánlom;)
2010. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!