Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok egy erős fedésű korrekt...

Tudtok egy erős fedésű korrektort, ami tényleg mindent elfed?

Figyelt kérdés
A szemem alatt borzasztóan sötét lila karikák vannak. Eddig már négy fajta korrektort is kipróbáltam és semmi sem fedte el. Emellett az is probléma, hogy baromi világos bőröm van és minden korrektor narancssárga rajta és elüt. Alapból száraz a bőröm, de azért néha vannak nagyobb bőrhibáim is és azokon is nagyon elüt minden korrektor, és a szárazság miatt nagyon kiemeli a hámló területeket? Tehát tudtok ajánlani egy világos, száraz bőrre és iszonyatosan erős karikákra megfelelő, nagyon erős fedésű korrektort?
2014. márc. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Catrice camouflage korrektort próbáltad már? mások azt mondják,hogy extra jó a fedése és minden börhibát eltüntet én is most szeretnék venni
2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam, de én is hallottam rengeteg embertől, hogy tényleg mindent elfed, csak picit félek, hogy mivel nem folyékony nem lesz jó a száraz bőrömre... De lehet, hogy kipróbálom.
2014. márc. 22. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Mindent nem lehet egy termékkel. Szem alá sárgás árnyalatú, folyékony, direkt szem alá való korrektor kell, mert a krémesebb beleül az apró rácokba (az akkor is ott van, ha 10 éves vagy), és azt se felejtsük el, hogy egy érzékeny, vékony bőrfelületről van szó. Olcsóbb termékekből az essence 16 órás vagy mit szokták ajánlani, elvileg jó. Esetleg bourjois, picit drágább. Konkrétat nem tudok, mert szem alatt nem bírom elviselni, de jó termékek, nagy a színválaszték és annyira nem vészes az ára sem.

Pirosságra zöldes árnyalat kell, persze ne önmagában használd, utána alapozz, és tényleg csak a piros részeken alkalmazd, mert elég vicces, ha a széleken látványosan zöld. :D

Egyéb hibákra szintén bourjouis-t ajánlanék és az a lényeg, hogy a korrektor és az alapozó egyforma színű legyen (legegyszerűbb, ha egy termékcsaládot használsz). Esetleg érdemesebb lenne először korrektorozni, utána alapozó, és ahol nagyon muszáj, oda még korrektor, majd fixálni púderrel. Bár ha jól eldolgozod a széleken és jó a szín, akkor lényegtelen, csináld úgy, ahogy szereted.

A catrice egyetlen előnye, hogy világos és olcsó. Szvsz nem tartós annyira, ami kisebb baj. De szem alá használhatatlan az állaga miatt, plusz szárít, ami miatt bőrhibákra sem jó, mert az átlagos korrektorhoz képest is még jobban kiemeli a problémát. Nem értem mi a nagy hype körülötte, főleg, hogy több embertől hallottam, hogy még ki is pattogott miatta. :/ De egy próbát megér esetleg, ha színben jó, hátha neked bejön, nem túl drága. De inkább zsíros bőrön válhat be szerintem.

De lehet hogy megoldaná a helyzetet egy jobb hidratáló is. Talán cseréld le a mostanit, normális esetben nem szabadna hámlania a bőrnek. Bár attól, hogy hámlik, még nem biztos, hogy száraz a bőröd, lehet, hogy inkább vízhiányos, nem? Azon nem segít a száraz bőrre való krém, és vice versa. Érdemes keresgélni és próbálkozni. :)

2014. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Catrice camouflage-t ajánlom :)
2014. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.(:
2014. márc. 23. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!