Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol éri meg egyáltalán táskát...

Hol éri meg egyáltalán táskát venni? Ti hol veszitek a tiéiteket?

Figyelt kérdés

Szoktam kifejezetten táskaboltokban is vásárolni, ha kedvező áron látok, de hozzám a legközelebb a cipőboltok esnek. A Humanic-ban vásárolt táskám jól bírta egész sokáig, de a Deichmann-os szétjött pár hónap után :S És elég durván, végigrepedt a pántja pedig sima műbőr szerűség nem lakk meg ilyesmi. Direkt puha anyagút választottam.

Megéri egyáltalán újra megpróbálkozni a cipőboltokkal? A Deichmannal múlt évben a cipőmmel is befürödtem, levált a teteje hátul pedig kiszakadt (és nem a talpillesztésnél)

Hol tudnék venni magamnak hosszú távra táskát? (És max 10 rugót szeretnék rászánni)


2014. márc. 16. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Interneten olyat rendelsz amilyet csak akarsz. A Deichmannban ócska minden, ott semmit nem éri meg venni.
2014. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eBay-ról szoktam táskákat rendelni. Igaz, nem látom élőben, de olcsóbban megúszom, mintha itthon venném meg őket. Ja, meg egyszer a turiba vettem egy kis táskát, 600 kemény Ft-ért.
2014. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leginkább én is cipőboltokban nézek táskát. A Deichmannban 3-at vettem eddig, abból 2-nek már pár használat után elkezdett leszakadni a füle (igaz én mindig egy tonna cuccot viszek magammal, de akkor is), a 3. viszont, amit legrégebben vettem, az nagyon masszív, elnyűhetetlennek tűnik. Régen én is vásároltam táskaboltban, ott is vettem jót is, rosszat is. Van egy nagykereskedő ismerősöm, nála vettem a legjobb táskám, az már 2,5 éve bírja. Kínaiból is van 3 kis táskám, azok is régiek és jól bírják.

Szóval szerintem mindegy hol veszel, a lényeg, hogy jól megnézd az anyagát, meg hogy mennyire masszív, ránézésre milyen minőségű.

2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!