Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválás? Egyforma...

Szemöldök tetoválás? Egyforma lesz ez?

Figyelt kérdés

Most voltam korrekción tetoválás után. Az egyik szemöldökömnél kevésbé vette be a festéket néhol. A kozmetikus így azon többször átment, mint a másikon. Most két nappal utána, azért látszik,hogy az egyik vastagabb, ill. sötétebb, de ő azt mondja,hogy ha lepotyog a varr, akkor egyforma lesz.

De én kezdem azt hinni,hogy nem, mert eleve, ha többször ment át az egyiken, akkor az hogy lenne ugyanolyan színű, mint a másik? Az akkor is sötétebb lesz, ha lepotyog a varr! Vagy nem jó gondolom?


2014. márc. 15. 07:35
 1/3 lac1434 ***** válasza:
0%
Kellett neked ilyet csinálni. Majd megnézheted magad :D
2014. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joy Turner ***** válasza:
Elvileg ugyanolyannak kell lennie, ha a bőröd megfelelően veszi be a festéket. Ha mégse, akkor jöhet még egy korrekció.
2014. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Első igen, ugyanis nincs sajnos szemöldököm, ill. olyan szőke,hogy ha nem tetováltatok, akkor hetente járhatnék festetni.

Egyébként nem ez az első 4 éve már csináltak, csak jócskán kikopott!


Kedves Második! Köszi! Remélem én is, csak nekem furcsa, hogy ha elvileg több festéket vitt fel rá, akkor hogy lesz ugyanolyan majd, mint a másik!

2014. márc. 16. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!