Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani nagyon...

Tudnátok ajánlani nagyon piros jó rúzst?

Figyelt kérdés
Olyan szép élénk tűzvörös árnyalatot szeretnék, viszonylag olcsón max 1000-1200 Ft-ért. Ajánlhattok Avonosat vagy Oriflame-eset is.
2014. márc. 2. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Avon deep red? (ultra beauty annak a max ára 1200, de akciók vannak mindig)

Miss sporty malaga - ez gyengébb minőségű, de hidratál, és csodaszép színe van (gyorsan kopik ennyi a baj csak vele)

Bár nem rúzs, az essence matt ajakkrémjei között a silky red nagyon szép, erős piros színű, és rúzsokat megszégyenítő a tartóssága...

Utóbbi kettő se túl drága, de pontos árat nem tudok...


Kicsit drágább: sleek pout paint(pin up - mondjuk ez már vérpiros), ő nem rúzs, de nagyon erős színe van, és tartós is...


Ezeket használtam, és teljesen meg voltam velük elégedve...(még használtam avon luxe, color trend piros rúzsokat is, de azokat nem nagyon ajánlom...)

2014. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Sleek PP felkeltette a figyelmem, majd egyszer megajándékozom magam vele :D

Végül is ma vásároltam és Catrice rúzst vettem, abból is a 310-es Red my lip árnyalatot. Nagyon piros, eddig bejövős :D Kontúrceruzát is vettem hozzá 130-as Prince Cherry árnyalatban.

Azért még várok ötleteket:)

2014. márc. 3. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
szia nekem az oriflame electric red árnyalata a rúzsceruzának nagyon bevált, csodaszép, kellően matt, és tartós. viszont picit drágább és nem tekerős hanem faragható
2014. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!