Tusvonal vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 1. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész arcodat kéne hozzá látni, de szerintem ez valahogy túl sok, túl erős, túl vastag a Te szemedhez.
2014. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek. A szemöldököd is nagyon erős fekete lett! A tusvonal még nagyon kezdő, vastag + a farkinca túlságosan lefelé ível és nem vékonyodik. Gyakorold még sokat és menni fog! :)
2014. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huh. Bocsi de elmosódik a határvonal és vastag. A cicaszakasz pedig túl hosszú. Próbáld ki kiskanállal. Egy csomó videó van fent youtube-on. A szemöldöködhöz meg próbálj meg egy árnyalattal világosabbat és finoman húzd ki.
2014. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felfelé kellene, hogy íveljen a vége.
2014. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez nagyon csúnya! Túl vastag és a vége egyszerűen borzalmas!
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jézusom
2014. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. A szemed formájához sem illik ez a túlhúzott vonal. Illetve én is beleszólnék a szemöldök dologba is. Nem tudom pontosan, hogy nőhet de kell neki valami profibb formázás. Ha egy kozmetikus megcsinálja először utána te tudod majd magadnak otthon.
2014. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!