Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fehér bőrre ajánlanátok...

Nagyon fehér bőrre ajánlanátok korrektort?

Figyelt kérdés

Pattanásokra, foltokra kellene, szem alá valót már találtam.

A catrice camouflage pattanásokat okozott, a terra naturi camouflage-t pedig beszüntették:( Ti milyet használtok?



2014. febr. 21. 17:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Én az essence cover stick-et használom, nekem nagyon bevált, imádom a márkát is, és a 01-es igazán világos. Van belőle 2az egyben pattanástalanító is.
2014. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az Alverde korrektorstiftjét használom. Nekem is nehezebb elég világosat venni, de ez nekem pont jó az arcszínemhez.
2014. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-D Holnap megyek megnézem a színeket élőben is. Amúgy mennyire fednek?
2014. febr. 26. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
szia:) nekem az alverde cream to powder korrektora valt be:) en is fal feher vagyok es nem talaltam meg meg azt a korrektort ami eltunteni a karikakat.. te milyet hasznalsz?:)
2014. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az essence stay all day szerintem szuper a karikákra és tényleg nagyon szép színe van, nem sárgás de nem is malacrózsaszín:)

Az essences stift nekem sajnos sötét:( Az alverdés pedig nem volt, de még keresem!

2014. febr. 28. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
ja igen, azt hasznalom de nem fed annyira jo :/ de azert koszi:)) es az alverdeset lehet mar nem gyartjak, kremmanian fent volt par hete, mostmar nincs fent :O remelem nem vonjak ki :(
2014. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Alverdés korrektorstift azért nem fed el mindent, de remélem, hogy még gyártják.
2014. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azért nem találom:// mondjuk nekem kellene a fedés, a pár pattanás+pattifolt miatt...
2014. márc. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!