Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz, ha smink és...

Nagyon gáz, ha smink és kiegészítő nélkül nagyon csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés
Sminkel se mondanám azt magamról, hogy szép vagyok, amikor csak tudok sminkelek (alapozó, púder, pirosító, szempillaspirál, szemhéjtus, szájfény - ez mennyire sok?)

2014. febr. 17. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem hogy csúnya lennél nélküle.

Persze nem gáz,mindenki azt csinál amit akar,és ahogy jól érzi magát!

2014. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok ne aggódj.Frissen mosott haj nélkül alig megyek utcára stb
2014. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
régen aknés volt az arcbőröm, most már egész szép lett (ahhoz képest) de amikor meglátom, hogy más lányoknak milyen szép sima a bőrük mindig elkeseredem és félek, hogyha lesz egy fiú, akinek tetszem, de ha lemosom a sminket kiábrándul :(
2014. febr. 17. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, szerintem ez már egy kicsit beteges. Ha valaki otthonra is sminkel, ott már bajok vannak az illető fejében. Persze lehet hogy nem lesz belőle probléma, ismertem olyat aki SOSE mutatkozott smink nélkül a saját férje előtt sem és nem lett ebből gond, de szerintem egy párkapcsolatot ez eléggé megnehezít.
2014. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Tudom,hogy prédikálásnak hangzik,de ha elhagynád az alapozót,púdert,pirosítót,és rendszeresen tisztítanád az arcbőröd,szebb lenne.Spirált megértem,sokat dob azért az emberen.:)
2014. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Otthonra azért nem sminkelek, sőt a sarki boltba se, csak ha elmegyek valahová pl. suliba.

Érdekes, de nekem mióta alapozom azóta jobb a helyzet :)

2014. febr. 17. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez lehet sok is meg természetes hatású is, attól függ hogyan használod.

egy ilyen smink szerintem teljesen belefér mindennapra is akár: [link]


ellentétben pl. ezzel: [link]


Persze attól is függ, hogy hány éves vagy, és fontos, hogy jó minőségű, lehetőleg természetes kozmetikumokat használj, mert a mindennapos sminkelés azért nem tesz túl jót a bőrnek.

2014. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz. Sokaknak van önértékelési problémája.
2014. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%

Ne hallgass másokra, mert te tudod hogy érzed jól magad.

Szerintem sok emberre ráférne egy kis smink, hiszen az csak felviszi az arcot. Aki pedig piszkál ezért, az csak irigykedik.

Ja, és aki azt mondja, hogy ne használj annyi sminket, annak biztos nem volt még bőrproblémája.

2014. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, az hegek rányomták a bélyeget az önértékelésemre...:(:)
2014. febr. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!