Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkát tudtok ajánlani,...

Milyen márkát tudtok ajánlani, amelyiknek inkább rózsaszínes árnyalatú alapozói vannak, mintsem sárgás?

Figyelt kérdés
Vagy márkákat. A baj az, vettem már olyat, ami jónak ígérkezett, de csak otthon láttam meg, hogy felkenve bizony sárgán elütött a nyakamtól, és ez így ment a BB krémmel, társaival... világos bőröm van (amolyan hófehérke eset), és a korrektor sajnos nem elég a mindennapokra. Segítsetek, köszi!:)

2014. febr. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Max Factorból a 40-es Ivory színek mind rózsaszínesek, de ha nagyon világos a bőröd, akkor sötét lehet még ez is, pedig szerintem ennek vannak a drogériásból a legvilágosabb színei (a Catrice-t leszámítva). Nekem sajnos még ez is sötét, kénytelen vagyok fehér alapozóval keverni (most a CC krémet használom tőlük).
2014. febr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MAC, meg minden nagyobb márkának van rózsaszínes is.

BB-ből a Skin79 Hot Pink ami világos és rózsaszín árnyalat.

2014. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
L'oreal True Match nekem nagyon bevált, van sárgása is de nekem tökéletes a Vanilla Rose. A legjobb tanács amit adhatok, hogy ne bízz a dorgériás világításban, menj ki a napra és nézd meg, hogy ott mennyire üt el (majdnem rossz árnyalatot vettem, szerencsére ígyis megnéztem, hogy stimmel-e és eggyel világosabb kellett)
2014. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!