Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Leírnátok amit a BB krémről...

Leírnátok amit a BB krémről tudni kell?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 20éves vagyok, de ezekkel a sminkes cuccokhoz nem értek. A bőröm zsíros és van rajta néhány pattanás. Garnier márkára gondoltam, de nem tudom, hogy világost vagy normált vegyek, ill. h melyik típust vegyem. Még az is érdekelne, hogy hogyan teszem fel? A kezemmel lehet vagy szivaccsal? Azt hol vehetek? Milyen lemosó kell, meddig tart? Szájbarágósán leírnátok? Köszönöm előre is.
2014. jan. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Röviden: a garnier vacak, és köze sincs egy normális bb krémhez.

Egyébként a világos is elég sötét belőle.

A bb krémeket pedig az alapozókhoz hasonlóan azzal viszed fel, amivel neked tetszik. Ez lehet az ujjad, lehet szivacs, lehet ecset.

2014. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az ujjammal szoktam, mert a szivacson és az ecseten egy csomó cucc rajta marad, és azzal nagyon pazarolsz.


Egyébként a BB krém valóban olyan mint az alapozó, csak ebben mindenféle vitaminok, meg hidratáló meg minden benne van, ami egy hidratáló krémben is.

Ha nem akarsz "maszk" hatást elérni, akkor apró pici "ütögető" mozdulatokkal vidd fel. Youtubon vannak jó videók. Ott meg tudod nézni a pontos technikát.

Egy jó tanács: ha két árnyalat közül nem tudod hogy melyik illik hozzád jobban akkor inkább a világosabbat válaszd! Sokan a sötétebbet választják gondolva, hogy legalább lesz színe az arcuknak, de valójában csak világgá üvöltik, hogy 10 cm vastag smink van rajtuk, ugyanis az sokkal szembeszökőbb mintha inkább világosabb lenne.

2014. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha még van vmi ötlet szívesen várom! :)
2014. jan. 25. 17:15
 4/5 anonim válasza:
Sajnos nem sok jót tudok mondani a BB krémről. Igaz elég fiatal vagyok de nekem csak bajom van vele. Kaptam anyukámtól Avonosat ( egyébként én sem vagyok valami nagyon jártas a témában), használtam egy napot most viszont olyan pattanások jöttek ki amiket eddig nem véltem felfedezni sehol az arcomon. Fájó piros patik. Remélem tudtam segíteni!! ;)
2014. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Végül garniert vettem olajmenteset. Nem rég tettem fel alig használtam belőle de nekem nagyon tetszik. Persze nem takar teljesen de nem is akartam tökéleteset. :-) Eddig tetszik, remélem később is fog. Csak már azt nem tudom h milyen pirositót vegyek, mert az egy kicsit slankítja az arcot.
2014. jan. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!