Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem vicces ez a dolog?

Csak szerintem vicces ez a dolog?

Figyelt kérdés
Ugye régebben volt a bagoly őrület, tele voltak az üzletek ilyen ékszerekkel. A bagoly a tudás, bölcsesség jelképe, de a divat diktálta, szóval akik hordták azok nem ezért hordták hanem mert "menő". Most pedig ezek a furcsa, feliratozott sapkák. Sokan hordanak "genius" feliratút, ami számomra megint vicces, hiszen akik ilyet felvesznek valószínűleg pont nem azok :D Ti mit gondoltok?

2014. jan. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hordják, ha nekik tetszik.
2014. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A divat általában nem foglalkozik ezzel. A sok fiatal pedig, aki szeretne divatos lenni, szintén nem fog ezzel foglalkozni, ezért nagy keletje van ezeknek. :))


Baglyos nyakláncom egyébként nekem is van, bár hozzáteszem, nem csak azért, mert divat volt. Az asztalomon is van egy bagoly, pont azért, amit írtál. A tudást jelképezi, és én ebben hiszek. Amióta meg van ez a bagoly és itt van az asztalomon, jobban megy a tanulás is. Még érettségire is vittem magammal, ez volt a kabalám. :)

A nyaklánc pedig nagyon megtetszett, mert igazán dögös, és szerintem illik is hozzám. Azóta ha kell valami, ami szerencsét hoz egy fontos vizsgánál vagy dolgozatnál, nálam van a nyaklánc. :)

2014. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a divat jó, behozz ötleteket és meghökkentést, de az a baj hogy a sok fiatal nem sajátítja el a divatot, lehet az ember divatos úgy hogy saját tetszést és egyéniségét kombinálja ez lesz a stílus, csak a ma fiatalok ilyet nem nagyon tudnak...
2014. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanígy van a nerd szemüvegekkel, a lekoppintott és így lealázott LV táskákkal...
2014. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!