FÜLBEVALÓ GOND?

Figyelt kérdés
Na szoval karácsonya kaptam egy gyönyörű orvosiacel fülbevalót,kövekkel kirakva.Szép nagy karika csak nehez egy picit.Szóval ha belerakom a fülembe húzza.A kérdésem pedig a következő lenne,hogy ki-e nyújthatja a fülem olyan csúnya lógósra???Mert ugye amikor kiveszem akkor meg egyenlőre visszaáll eredeti formájára a fülem,de ugymaradhat???Egyébként csak ritkan teszek be fülbevalót,van úgyis hogy csak 1hónapban egyszer,vagy egyheten egyszer....
2014. jan. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ritkán hordod biztosan nem nyújtja meg a fülcimpádat :) Talán akkor nyújtaná ha éjjel-nappal benne lenne.
2014. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod:-)éjjel-nappal nincs benne...bar nagyritkan amikor beteszem akkor viszont egész nap benne van....
2014. jan. 4. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem fog kitágulni a füled, ha egy picit tágul az összeugrik szerintem hamar.
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy te is írtál!Hogyhogy visszaugrik????én azthittem ha kitagul az ugy is marad!???
2014. jan. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!