Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16-17 éves lányok! Melyik...

16-17 éves lányok! Melyik parfümnek örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Orosz kölni. Azt szeretik.
2013. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Olyannak amilyet egyik barátnőm sem kap!
2013. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Le kell szarni mit szeretnek, úgyis te szagolgatod! Amúgy meg ha toppon vagy a csajjal, akkor jó esély van rá, hogy ami neked tetszik rajta, az neki is fog, nálam eddig mindig bejött... Ha meg a csaj illatát nem bírod felidézni a parfüm mellé, akkor ne is vegyél neki ajándékot, hanem dobd ki azonnal, legalább vehetsz az árából magadnak műpinát...
2013. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
szóval vegyek az unokahúgom helyett egy műpinát... korrekt
2013. dec. 8. 17:01
 15/16 anonim ***** válasza:
parfümöt ne! sokaknak megvan az illat amit szeretnek, szoktatk használni, nem érdemes ilyet venni! nekem a családom szokott és nemtom h leállítani őket. Meg vett egy fiú is tavaly, aranyos volt, de egyszer nem volt rajtam a parfüm, mert nem az én illatom.
2013. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Playboy Play it sexy :) az ára is elfogadható :)
2013. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!