Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vett már valaki a kikben...

Vett már valaki a kikben parfümöt?

Figyelt kérdés
valaki vett már a Kik-ben parfümöt, múltkor jártam ott és megszagolgattam őket és volt egy kettő aminek jó illata volt, persze tudom hogy nem olyan tartós, mint egy naomi vagy akármelyik 6000res parfüm, bár én sosem érzem magamon egyiket sem, de kéne valami új illat de nincs pénzem a drágábbakra :( egyébként 920 a 100 milis asszem..

2013. nov. 22. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben vettem egyet, már nem kapni azt a fajtát. Nem volt tartós, sokat fújtam magamra, de pár óra után nem is érződött ha megszagoltam a ruhám. :S Most meg szinte mind büdös volt, amiket szagoltam a kikben. Én inkább maradok az Avonnál, sokkal jobb, igaz kicsit drágább.
2013. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az illat ízlés és pofon kérdése, persze abból a kb 15ből volt 4 talán amire azt mondtam hogy jó ebből 2 kifejezetten az én ízlésem, egyébként az egyik rózsaszín térbeli háromszög alakja van a másik pedig opálos üvegből van világos kékes zöld színű.. mikor vetted lehet azóta már ennek is javult valamennyire a minősége bár régebben sosem láttam itt parfümöt..

és az avontól milyet használsz annak milyen illata van, igaz tényleg kicsit drágább de engem mindig is az tartott vissza hogy nem tudom megszagolni csak ha van hozzá olyan illatosított rész de a többinek nem tudom az illatát így 4000-5000ret nem adok ki zsákba macskára :(

2013. nov. 22. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a City Rush a kedvencem az Avonból, bár ez nem tartozik a legolcsóbbak közé. Még nyáron volt rá akció, hogy ha rendelsz x ezerért a katalógusból, akkor a következőből 2500-ért megveheted. Meg a vaterán szoktam venni Avonos parfümöket, ott olcsóbb.

Ez picit édes, virágos-orientálisnak írja, nekem inkább virágos-gyümölcsös. Ezt írják róla:

Fejillat: bergamott, szilva, zöld illatjegyek

Szívillat: fekete dália, rózsa, vaníliaorchidea

Alapillat: krémes fák, pacsulivirág, pézsma

Hát zsákbamacskaként én sem szívesen veszek parfümöt. Már azzal is megjártam, hogy illatosított oldal alapján vettem, és nem olyan volt, mint az újságban. :(

2013. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!