Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől van ez? Mit tegyek ellene?

Mitől van ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ha kihúzom a vízvonalamat szemceruzával, teljesen mindegy hogy milyen színnel vagy márkával, néhány percen belül, de még a legtartósabb vízálló ceruzám is maximum 1 órán belül, szétfolyik,elkenődik, összegyűlik a külső-belső szemzugban, szóval nem marad a helyén.. Mitől van ez, mit tegyek ellene, esetleg milyen szemceruzát ajánlotok ami nem fog így szétfolyni? Most csak AVONos, meg BarryM-es van, de volt már Rimmel, MissSporty, Essence, meg még többféle, és mindegyikkel ez volt.. Valami tipp? Köszi előre is!
2013. nov. 20. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig elfolyik/elsatírozódik és összegyűlik a belső szemzugban. Még én sem jöttem rá miért van ez :/
2013. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez szemceruzán múlik. Nekem az egyetlen ami bevált az Essence Long Lasting ceruza. Ez megmarad a zsíros bőrömön is, gyakran könnyezik a szemem mert érzékeny, de ez sem volt még gond neki.
2013. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Astor vízálló szemceruzája működik, de szerintem nincs olyan ami tökéletesen megmarad...
2013. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a felsorolt 2 szemceruzát ki fogom majd próbálni, hátha, még egyiket sem próbáltam. :) ha esetleg másnak van olyan ami bejött, akkor szivesen fogadom még a tippeket, és előre is köszi :)
2013. nov. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!