Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen természetes alapozókat...

Milyen természetes alapozókat ismertek? Ezek tényleg jobbak a többinél? Én természetes összetevőjű alapozók közül csak az alverde alapozóit ismerem.

Figyelt kérdés

Milyen alapozókat ismertek, amelyek bőrbarátok, nincsenek tele mesterséges, bőrre ártalmas anyagokkal?

Vagy ha nem is csak természetes összetevőket tartalmaz, melyek azok amelyeket nap, mint nap használhatok bűntudat nélkül? (mert sok embertől hallottam, hogy az alapozó rendszeres használata elősegíti a bőr öregedését)


2013. nov. 16. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
alverde
2013. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaa, hogy ismered..:D

oriflame.

2013. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen :D de azért köszi a válaszod :)
2013. nov. 16. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Oriflame baromira nem természetes..

Én most ALverdét használok. Ugye az nem derül így ki, hogy mennyire öregszik tőle a bőr..de, ha árt is, biztos, hogy sokkal kevesebbet, mintha szintetikus cuccokkal kenegetnéd a bőröd nap, mint nap:s

Ha az Alverde alapozót lemosom, szebb utána a bőröm, mint egy másik alapozó után.

2013. nov. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 17. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Yves Rocher ;)
2014. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!