Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én nem értek a smink cucokhoz,...

Én nem értek a smink cucokhoz, és most venni szeretnék segitenétek? Bövebben lent

Figyelt kérdés

kell vennem egy olyan szempillaspirált ami dusit és hosszabit kb 2000ért vagy olcsoban,

Egy fekete szemceruza de olyan ami nagyon jol fog márkát mondjatok lécci meg árakat is, és olyan szájfény ami általában zimány lindán szokot lenni az a világosabb rozsaszin (szinkodot nem tudom:S)

És még egy nagyon jo pudert irjatok lécci


2009. nov. 17. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál: L'Oreal Extra Volume Collagen - én is ahszbálok ilyet és jó!

[link]

Szemcerúza: szintél Loreal, nagyon -nagyon jó!

szájfény: MAC vmilyen nude szín.

pl:

[link]

[link]

Púder: Loreal Mineral Powder(otthonra)

[link]

ez pedig a táskában elengedhetetlen:

[link]

2009. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olcsobb verziok:


Szempilla sprial - Maybelline Volume Express

Szajfeny - Miss Sporty, loreal

Szemceruza (fekete) - Miss sporty (puha, eroteljes szin, tartos, nem kenodik)

Alapozo - Na ezt nem tudom,mert sosem hasznaltam olcsobbat, de a Maybelline-rol jokat hallottam.

2009. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én az essence termékeket ajánlom.

rossmann-ban van, és elég jók.

németország legsikeresebb dekorkozmetikai terméke.

és nagyon olcsó. nekemis onnan van a spirálom, essence multi action a neve, ilyen fekete alapon rózsaszín hullámok, és 800 ft volt.

a szemceruzám is onnan van, elég jól fog, szép sötétfeketén, és ha elakarod füstösíteni, akkoris nagyon szépen ellehet "maszatolni".

szájfényt is fogsz találni biztosan.

2009. nov. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja...púder pedig szintén essence van nekem, pure mineral a neve, ilyen kis tégelyben van, és van hozzá ilyen vastag, rövid felvivő ecset. szépen fed, és az árnyalatok is jók.
2009. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi de itt nincs Rossman csak Dm van:S
2009. nov. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
DM-be is ugyanezek vannak :)
2009. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jo kösszi
2009. nov. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!